Akademia Mieszkanicznika to inicjatywa Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem „Mieszkanicznik”.

 

Misją Stowarzyszenia jest cywilizować rosnący dynamicznie rynek najmu, promować etyczne standardy oraz zwiększać bezpieczeństwo najmu dla wszystkich uczestników: wynajmujących, najemców i profesjonalistów dostarczających usługi. Jedną z dróg do tego jest edukacja i udostępnianie wiedzy – w tym celu powstała Akademia Mieszkanicznika.

logo_mieszkanicznik

Czym odróżnia się Akademia Mieszkanicznika od prelekcji organizowanych podczas spotkań oddziałów Stowarzyszenia Mieszkanicznik?

Lokalne spotkania w oddziałach Stowarzyszenia cieszą się coraz większą popularnością, ale godzinne prezentacje to często zbyt mało czasu, by wyczerpać temat. Z drugiej strony – mamy też coraz większe grono prelegentów, mających nie tylko duże doświadczenie na rynku, ale i fachową wiedzę. Jeśli chcą oni dzielić się wiedzą, to dlaczego im tego nie ułatwiać?

Akademia Mieszkanicznika daje możliwość korzystania z wiedzy ekspertów szerszemu gronu uczestników i w większym wymiarze czasu, bowiem szkolenia realizowane w ramach Akademii to spotkania całodniowe, a niektóre nawet 2-dniowe. Przewidzieliśmy także zajęcia terenowe w tych modułach, w których obserwacja prelegenta-praktyka w akcji da uczestnikom dodatkowe korzyści.